Dzianina żakardowa łatwa w obróbce

Żakard dzianina to materiał bardzo łatwy w obróbce, dzięki czemu szycie przebiega sprawnie oraz niekłopotliwie. Trzeba zaznaczyć, że żakard charakteryzuje się optymalną grubością oraz "mięsistością" - właśnie dlatego może być wykorzystywany podczas produkcji odzieży m.in. sukienek, spódnic, żakietów, kardiganów, kurtek. Na specjalną uwagę zasługuje unikatowa struktura żakardu, która nadaje niepowtarzalnego charakteru. Dzianina żakardowa uchodzi za uniwersalną, a jednocześnie elegancką. Występuje w tak wielu wariantach, że znalezienie czegoś odpowiedniego dla siebie, to jedynie kwestia czasu.

Żakard - podwyższona odporność na uszkodzenia

Ważną cechą żakardowej dzianiny jest wysoka wytrzymałość. Omawiana tkanina jest przystosowana do intensywnego użytkowania. Nie wykazuje podatności na przetarcia, czy też uszkodzenia mechaniczne. Nie traci pierwotnej formy nawet po wielu latach, co sprawia, że inwestycja się opłaca. Plusem dzianiny żakard jest również proste, a przede wszystkim bardzo szybkie prasowanie. To prawdziwy strzał w dziesiątkę dla tych, którzy chcą uniknąć kłopotliwych zagnieceń. Komfort użytkowania znajduje się na najwyższym poziomie. Żakard jest niezwykle przyjemny dla skóry, co zmniejsza ryzyko pojawienia się podrażnień.

Nanoszenie własnych wzorów na dzianinie typu żakard

Tradycyjne metody zdobienia dzianin dawno odeszły w zapomnienie. Wynika to z faktu, że są one czasochłonne, a jednocześnie mało efektywne. Znajdują zastosowanie głównie w przypadku produkcji jednostkowej. Oferujemy usługę nanoszenia wzorów na dzianinę żakardową - wykorzystujemy technologię druku cyfrowego. Dysponujemy zaawansowanym parkiem maszynowym, dzięki czemu mamy pewność, że poradzimy sobie nawet z najbardziej złożonym projektem. Podczas projektowania uwzględniamy specyfikację dostarczoną przez zleceniodawcę. Priorytetem jest to, aby efekt końcowy był w stu procentach zgodny z osobistymi preferencjami.

Precyzja druku cyfrowego żakard dzianina

Druk cyfrowy na dzianinie żakardowej jest niezwykle precyzyjny, a więc nie trzeba obawiać się żadnych niedociągnięć. To prawdziwy strzał w dziesiątkę dla tych, którzy zwracają uwagę nawet na najmniejsze detale. Niewątpliwym atutem są niskie koszty zadruku, co ma znaczenie w przypadku produkcji seryjnej, ale nie tylko. Warto wspomnieć również o zminimalizowaniu odpadów włókienniczych. Z pewnością jest to ważne dla tych, którzy stawiają na ekonomiczne rozwiązania.